Гуморист Шифрін виступав в цирку

PDF Друк
Четвер, 24 жовтня 2013, 10:34

У неділю, 20 жовтня, в ДК «Жовтень» відбувся концерт відомого російського гумориста Юхима Шифріна. Виступ розпочнеться о 15.00 годині.

У неділю, 20 жовтня, в ДК «Жовтень» відбувся концерт відомого російського гумориста Юхима Шифріна. Виступ розпочнеться о 15.00 годині.

Серед гумористів, він, мабуть, один з небагатьох, хто не мигоче невідлучно в телевізорі. Як жартує Шифрін, раніше він ліз до глядачів мало не з праски. А зараз надходить більш вибірково - телебачення замінив театральними підмостками і грає в драматичних спектаклях. У його репертуарі - монологи, які давно склали золотий фонд російської естради. Особлива атмосфера, неугавний сміх і інтелігентність - відмінні риси сольних концертів Шифріна. Юхим Шифрін вже кілька років не бере участі в гумористичних капусниках. Але від цього він, здається, навіть виграв. Шифрін вже протягом десятків років гастролює і при цьому незмінно збирає повні зали.Юхим Шифрін виступить у Хмельницькому з програмою «Шифрінізми New». У програму включені найяскравіші смішні номери минулого сезону. Сатиричні номери недовговічні, вони прив'язані до реалій сьогодення та країни, де живе виконавець, але ця програма може бути представлена ??в будь-якій країні, де говорять російською. І її невдачливі герої впізнавані на всіх широтах.

Юхим Шифрін - письменник, громадський діяч.. На рахунку артиста і неперевершеного виконавця гумористичних монологів численні концертні програми, театральні вистави, книги, кіно і навіть ... робота в цирку. Він постійно дивує глядачів новими номерами, несподіваними образами. У репертуарі Шифріна багато і вокальних творів. А вміння розсмішити будь-якого глядача в залі - це, безперечно, талант.

Юхим Шифрін прочитає кращі монологи зі свого репертуару, а так само заспіває популярні пісні, написані спеціально для нього.

  

Додати коментар

Захисний код
Оновити