Культурні рефлекси хмельничан

PDF Друк
Неділя, 24 січня 2016, 21:59

Яскравою ілюстрацією духовного розвитку суспільства, є рефлекси які виникають у конкретного індивіда коли стикається із твором мистецтва. У випадку українського народу, найбільш поширеною рефлекторною реакцією на прояв культури, особливо молодіжний, є відособлення. Не байдужість, але й не позитивна ініціатива. Сучасним українцям «середнього віку», складно вдається асоціювати своє звичне життя із участю в культурних акціях. Однак, це не розгублює митців, а навпаки, посилює ініціативи і запал.

Цього разу, жителі Хмельницького, отримають змогу насолодитись і почерпнути гармонію, із картин Світлани Мельничук. Незважаючи на статус, художниця-аматор, це вже друга виставка.

«Рефлекторний взаємозв’язок», це одночасно і назва і рецензія виставки. Намагаючись якомога відвертіше та невимушено зобразити поєднання природи із мінливістю світу, художниця творить красиві і змістовно зрозумілі твори

Творчий шлях художниця, хай і не вирізняється винятковістю, але доводить доцільність художніх шкіл. Оскільки, саме Едвард Міляру, художник-педагог, став натхненником для Світлани. Художній стиль її, варто описати, як уважність до всіх подробиць світу.

Тож, долучитись до культури це справа доступна і вдячна. Зробити це можна відвідавши юнацькій бібліотеці Хмельницького. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити