Відкрилася виставка пам'яті Махова

PDF Друк
Четвер, 24 жовтня 2013, 09:58

18 жовтня картинної галереї нашого міста відбулося відкриття виставки картин «Поезія повсякденності», присвячена пам'яті чудового художника і вчителі Бориса Івановича Махова.

18 жовтня картинної галереї нашого міста відбулося відкриття виставки картин «Поезія повсякденності», присвячена пам'яті чудового художника і вчителі Бориса Івановича Махова. А саме роботи учнів Бориса Івановича, які й самі вже стали маститими, давно досягли визнання у світі образотворчого мистецтва, і складають основу експозиції.

Багато теплих, добрих слів на адресу майстра знайшлося у директора галереї Тетяни Лопухової та начальника управління культури Тетяни Нікуліній. З нескінченної вдячністю згадували свого вчителя Володимир Родіонов, Дарина і Юрій Сапожникова, Юлія Свідовський та інші.

І як не можна більш до речі виявилася унікальна за своїм музичним і психологічному настрою сучасна класична композиція «Song from a secret garden» (Пісня загадкового саду), з почуттям сповнена старшим науковим працівником галереї Мариною Пріт (скрипка) і викладачем школи мистецтв «Гармонія» Оксаною Романенко (фортепіано). 

Додати коментар

Захисний код
Оновити