Нова вистава у Хмельницькому

PDF Друк
Субота, 25 квітня 2015, 09:13

виставаСаме в квітні, актори на академічній сцені музично-драматичного театру імені Старицького, що знаходиться у Хмельницькому, проведуть одну із нових вистав. Це буде абсолютно нового та сучасного плану дитяча казка, але розрахована вона й на дорослих. Її назва дуже гарна «Чотири чарівні перлини».

Якщо Ви хочете дізнатися про сюжет, то трішки про нього. Розкриємо нові нюанси, і так, це буде захоплююча мандрівка одного головного героя, як ніби вихід у великий світ, де він зустрінеться як з добрими, так і злими людьми, а також магічними силами. Тут звісно, прийматимуть участь і Королева та її коханий Король, звичайні люди, які будуть виконувати своїх простих героїв, наприклад, таких як лісничий та його родина – рідна мати, дві улюблені дочки. Будуть використані у великому театрі – тіні, проекції, поворотні круги. Незвичайними будуть методи гри акторів у цій казці.

Режисером став Дмитро Гусаков, який приписам деяким героям казки кілька крутих та окремих деталей. А ось дві дівчини – дочки, будуть грати начебто з однією спільною косою. Склад акторів буде різним, від молодшого покоління до старшого. Музику було написано Андрієм Клименко.

Тому, всім охочим, потрібно прийти 26 квітня 2015 року до театру близько 12 години дня. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити