У Хмельницькому почали ремонт міського Будинку культури

PDF Друк
Вівторок, 08 листопада 2016, 20:46

Упродовж багатьох років приміщення міського Будинку культури перебувало в аварійному стані. Зокрема, внаслідок погодних умов (дощі, сніги) та відсутності капітального ремонту суттєво пошкоджено дах прибудованого приміщення західного крила будівлі, яке використовувалося для занять хореографічних колективів.

Останнім часом розпочалася активна робота з виготовлення документації на капітальний ремонт прибудованого приміщення, а згодом, і на реконструкцію існуючих та добудову нових гурткових приміщень, яких так не вистачало для якісної роботи закладу.

Минулого року управлінням культури і туризму проведено тендер на  суму 2,9 млн. грн. З них, у 2016 році перераховано 860,3 тис. грн. на закупівлю матеріалів та розпочато будівельні роботи.

На сьогоднішній день частково відновлено балетний клас, виконуються роботи з укріплення фундаменту та ремонту даху, а також здійснюється реконструкція фасаду приміщення, який відповідатиме історичному вигляду будівлі, адже міський Будинок культури – це пам'ятка архітектури початку ХХ століття. 

Коментарі 

 
0 #1 Alba 09.11.2016 05:01
YouTube Interactive Cards are the shiny, updated annotations that
also operate on mobile devices.

Feel free to visit my page: Corey: http://www.professionalontheweb.com/p/w/geraldine+howard/180960
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити