В Хмельницькому закривають кіно

PDF Друк
Четвер, 10 листопада 2016, 14:36

Кінотеатр імені Шевченка визнали збитковим. Навіщо тримати кінотеатр комерційний, якщо ціни в ньому такі ж, як в приватних, проте умови набагато гірші? Про це повідомив громадський активіст Андрій Попик.

В кінотеатрі дуже холодно, немає жодних умов для комфортного перегляду, та й будівля давно потребує капітального ремонту. Тому кінотеатр вирішили закрити, адже є багато приватних, кращих.

В цій будівлі зроблять ремонт та вирішать, як використати її. Вона може піти на користь в якості кафе або іншого громадського місця. Тут можуть отримувати задоволення хмельничани, а не лише мерзнути за переглядом.

На утримання цієї будівлі пішло чимало коштів за 2016 рік. А вона не окупила навіть половини цієї вартості. Нащо тоді такі збитки місту?

Деякі жителі кажуть, що кому заважає цей кінотеатр? Проте відвідувати його хоче мало хто. Тут немає навіть простого охайного туалету. Як можна висидіти в холодному приміщенні, яке от-от рухне? Не потрібно шкодувати за цим закладом, адже прибутку від нього ніякого. Ці гроші з бюджету краще підуть на щось більш корисне. А тут буде красувати інша громадська організація ч заклад харчування. Так буде краще для міста. 

Коментарі 

 
0 #1 олександр 10.11.2016 15:05
Носяться з тим кінотеатром... Коли не так давно одна приватна фірма подавала проект перебудови цієї чатини міста з підземними паркінгами і т. д., то знайшлися люди, які почали кричати, що кінотеатр має архітектурну цінність. Потім навіть був проект з "історичним" фасадом - не пройшов громадські слухання. Злякалися, що громада міста врешті залишиться без цієї будівлі. Ну і що тепер робити з цією "архітектурною цінністю"?
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити