Фотовиставка в Хмельницькому

PDF Друк
Вівторок, 10 жовтня 2017, 13:03

Люди люблять мистецтво, воно буває різним, тож варто приділяти увагу різним речам, а зовсім скоро можна буде насолодитись гарними фото. 12 жовтня о 16.00 у музеї-студії фотомистецтва по вулиці Проскурівській, 56 відбудеться відкриття виставки Міжнародного Салону художньої фотографії “Фотовернісаж на Покрову, 2017”. Тут можна буде побачити багато гарних знімків, які просто зачарують своєю красою та сенсом.

«Фотовернісаж на Покрову» – це щорічний Міжнародний Салон художньої фотографії, метою якого є засобами фотомистецтва відображати мальовничість світу, різноманітність пам’яток історії, архітектури, культури, побут і життя людей. До експозиції увійшло 55 найкращих робіт. Фотографи старались, працювали для того, щоб передати всю суть, щоб найкраще показати те, що вони задумали, тому приходьте та оцініть це.

У Салон входять фотографи з різних країн світу, що робить виставку ще цікавішою. Тому не пропустіть. Такі речі приносять задоволення, розуміння того, що навколо, до того ж розвиває естетичний смак та можна взяти приклад, як фотографувати якісно та з ідеєю. Обов’язково насолодіться цими зображеннями та не пошкодуєте. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити