На хмельницьку збудовано нову трансформаторну підстанцію

PDF Друк
Середа, 27 січня 2016, 13:18

Вже кілька днів підстанція працює в повному обсязі.

стовп

23 січня, в центральній частині міста було відкрито нову трансформаторну підстанцію «Прибузька». За словами енергетиків ПАТ “Хмельницькобленерго” це справді технічне відкриття для всього міста, адже саме за допомогою цієї підстанції їх робота не просто буде менш небезпечною, а й забезпечить надійність електропостачання левової частини міста.

Підстанція максимально автоматизована, і відповідає всім вимогам ХХІ століття, адже всі дані черговий диспетчер оперативно-диспетчерської служби (АРМ ЧЕМ) отримує на моніторі. Обладнання, з якого складається підстанція виготовлене найкращими світовими виробниками, і використовується в нашій країні вперше. А силові трансформатори для неї виготовили вітчизняні виробники.

Весь персонал, вся служба підстанції готувалась до відкриття трансформатору заздалегідь: проходила спеціальне навчання, по закінченню якого отримала спеціальні сертифікати.

Слід зазначити, що завдяки заздалегідь спланованій роботі  ПАТ “Хмельницькобленерго” в минулому році Хмельницьк заощадив 33, 8 млн гривень. Ці гроші були спрямовані на будівництво нових та ремонт старих електроліній. 

Коментарі 

 
0 #2 Clara 20.12.2018 21:15
Bushcraft knivеs aren't like any otherr knife.

My site: beѕt bushcraft knives under $100, Meredith: https://flora.indianbiodiversity.org/users/cami1881,
Цитувати
 
 
0 #1 Shirleen 28.01.2016 06:07
The difference is that although sex is needed for the types to make it through a
person could live without it. Psychological link and a feeling
of belonging are group needs, not individual survival kit essentials (Lane: http://lanyrd.com/profile/carissapavlon-1447/)
demands.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити