Найбільше товарів хмельничани експортують у Польщу

PDF Друк
Понеділок, 21 вересня 2015, 15:06

Хмельницька продукція експортується в безліч держав, серед  яких країни Євросоюзу, Росія, Ірак. Зокрема, лідером із закупівлі хмельницької продукції залишається Польща.

За останній рік, хмельницькі виробники здійснили якісний скачок с сфері продажу своєї продукції за кордон. Про це свідчить  показник збільшення бюджету від митних платежів, цьогоріч він збільшився вдвічі і становить понад 1 млрд гривень.

Експортну продукцію складають промислові товари, продукти харчової промисловості, частини для техніки сільськогосподарського призначення та ін.

Порівнявши дані  Державної Служби Статистики України щодо ситуації з обсягами експортно-імпортних операції в Хельницькій області, то обсяги експортної продукції перевищують відповідні обсяги імпортної продукції на 12588,7 тис. дол США.

Останні дані свідчать про позитивні зміни, які відбулися за останній рік в експортно-імпортній структурі краю. Цьому неабияк посприяли домовленності з країнами ЄС про односторонній рух товарівз України на європейськіринки. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити