Найкращим транспортером вважається Контур Експрес

PDF Друк
Середа, 27 квітня 2016, 13:00

Покупка товарів в магазинах або на ринці, не гарантує якість і відповідність ціни. Більшість населення перейшло до онлайн покупок в інтернет –магазинах, де надають більше відповідної інформації про товар, наявність, відсутність дефектів. Найкращими виробниками вважаються в США та Європі, тому на даний час, велика кількість інтернет продавців та покупців заказують товари звідти. Найкращим транспортером вважається Контур Експрес (контакти на dlab.com.ua). Це абсолютно зручний та безпечний перевізник, який гарантує доставку та слідкує за її доставлянням в найкоротші терміни.

Власне компанія займається таким спектром послуг:

1. Закупка та поставка товарів з Європи

Майже всі речі, які користуються популярністю серед населення та клієнтів. Найнижчі ціни за пересилання товару. Найкращою країну з високоякісними товарами ( одягом, взуттям) вважається Італія.

2. Поставка товарів власне з США

Тут компанія займається транспортування  за допомогою авіаперевезень, контролює ввезення якісного товару та завчасно домовляється с поставником.

3. Митницькі і брокерські послуги

Оформлення всіх документів, оплата за імпортно-експортні вантажі, допомога в  оформленні  додаткових різноманітних паперів в разі потреби.

4. Безкоштовна консультація

Менеджери та спеціалісти фірмі завжди підкажуть, або нададуть консультацію с любою дилемою кожному клієнту. При власній розмові клієнта з зарубіжним продавцем, консультанти надають переклад російською або українською мовою.

На сьогоднішній день, великою популярності користується такий вид. Він майже не відрізняється від покупок в магазинах, крім якості матеріалу, який використовується за кордоном, гарантії на використання, завдяки чому клієнт матиме змогу носити одяг даної фірми довгий час. Можливим негативним моментом для когось є те що товар приходиться ждати певний час, тому впевнені користувачі вже знають свої розміри і замовляють одяг на сезон вперед, це робить ціну нижчою, адже в сезон всі речі підвищуються.