Як правильно вибирати житло

PDF Друк
П'ятниця, 09 грудня 2016, 00:16

Здавалося б, річ очевидна і проста: хто ж краще за тебе знає, яку домівку хочеш? Але це тільки на перший погляд. Знайомишся з новою оселею – і починається: галасливі сусіди, пил з вікна, ніде поставити дитячу коляску… А в кінці місяця «добиває» ще й рахунок за комунальні послуги… Одним словом, запросто можна нарватися на купу неприємних сюрпризів.

Тож нижче – перелік тих найбільш частих характеристик житла, на які спершу покупці не часто звертають увагу, але які в результаті і формують той бажаний і справжній затишок і комфорт. Консультує один з найдосвідченіших ріелторів , директор агентства нерухомості Лариса Мусійчук.

Досить мало охочих придбати квартиру у новобудові відразу звертають увагу на цей критерій. Ми одразу рекомендуємо ось цей варіант - http://intergal-bud.com.ua/ua/projects/rovno/residential/current-offers/119/project/. Коли в людей є гроші, вони, перш за все, думають, як їх витратити. Особливо це стосується новобудов, які ростуть над магістральними вулицями, де постійний потік машин, частина з яких - вантажні.

Тому, якщо купуєте квартиру, аби там жити, а не просто вкласти зайві кошти, - подумайте про шум за вікнами. «Був випадок, коли сім’я орендувала квартиру на вулиці Івана Франка, пожили там три місяці з маленькою дитиною і з’їхали. Мало того, що це новий будинок і всі ремонти роблять у квартирах, то ще й поряд проводили будівельні роботи, автомобілі їздили туди-сюди», - каже Лариса Мусійчук.