Новий рік на Західній Україні – скільки буде коштувати подобова оренда

PDF Друк
Понеділок, 12 грудня 2016, 10:52

Великій кількості людей Західна Україна здається найкращим місцем для зустрічі Нового року. Казкова атмосфера, веселі гуляння, дивовижні різдвяні ярмарки, смачні українські страви – у кожного з нас можуть бути різні причини, щоб їхати саме сюди. Але окрім планування відпочинку і святкових заходів, варто завчасно подумати про вирішення житлового питання. Оптимальним варіантом досвідчені туристи називають подобову оренду. Погодьтесь, затишна квартира на день – це зручніше, ніж номер в готелі, а за посиланням можна впевнитись, що ще й дешевше. Скільки ж коштуватиме подобова оренда на Новий рік?

Чарівний Хмельницький

Новорічні свята у Хмельницькому – це весела атмосфера, цікаві заходи, красиво прикрашене місто і яскраві враження. Тут можна орендувати квартиру або приватний будинок, бажано обирати житло в центрі. На сьогоднішній день за однокімнатну квартиру власники хочуть 250-300 гривень за добу, подобова оренда великого будинку обійдеться близько 1 тисячі гривень.

Дивовижний Львів

Місто є одним з найпопулярніших на Західній Україні, щороку сюди на Новий рік приїздять тисячі гостей. Туристів приваблює місцевий колорит, великі різдвяні ярмарки, українські традиційні страви, цікаві заходи, відомі визначні місця. Навіть вулиці міста в цей час перетворюються на справжню казку, потрапити в яку хочеться кожному. Не дивно, що подобова оренда житла у Львові на Новий рік користується значним попитом.

За оренду однокімнатної квартири у Львові доведеться заплатити в середньому 500-600 гривень за добу. Вартість оренди залежить, перш за все, від місця розташування квартири та її стауну – свіжості ремонту, якості меблів, наявності побутової техніки. Подобова оренда будинку у Львові на сьогоднішній день коштує близько 1800-2400 гривень на добу. Звісно, на ринку є пропозиції як дешевші, так і за більш високою вартістю.

Казковий Івано-Франківськ

За мальовничою природою і чарівною новорічною атмосферою гості часто їдуть в Івано-Франківськ, де подобова оренда житла також користується великим попитом. Орендувати однокімнатну квартиру тут можна за 350-450 гривень, а за великий будинок доведеться заплатити близько 1500-2000 гривень за добу.

Експерти підкреслюють, що ціни є актуальними станом на початок грудня. Традиційно вартість подобової оренди житла на Західній Україні зростає на час новорічних свят. Різниця в ціні може складати близько 30%, тож краще починати пошук квартири чи будинку завчасно.