Що таке керамічна плитка?

PDF Друк
Четвер, 04 жовтня 2018, 20:22

Сучасне обмундирування кімнати неможливо уявити без покриття підлог або стін керамічною плиткою. Цей матеріал хоч і відноситься до будівельного, в основному його застосовують в якості дизайнерського оформлення кімнати. Плитка виготовляється з глини, яка обпалюється. Взагалі виріб має прямокутну форму і випускається партіями, розрахованими на певну кількість квадратних метрів поверхні.

Зараз існує величезна кількість технік нанесення малюнка на матеріал. Також керамічна плитка має кілька призначень у використанні:

  • Плитка для підлоги - призначена для покриття підлог. Може бути глазурована і неглазурована. Укладається за допомогою додавання клейкої суміші, що складається із піску і цементу для кращого зчеплення. Місця, які залишаються між плитами, затирають спеціальним розчином. На підлозі поза будівлею можна покласти керамограніт, який має високу стійкість до морозів.
  • Декоративна - застосовується для обробки печей і камінів. В основному вона представлена ??мозаїчним орнаментом і малюнком, які прикрашали будівлі ще в давнину. Зараз же її стилістика може бути різноманітною, виконаною у формі цегли або дикого каменю для додання їй ще більшої природності.
  • Метлахаська - названа на честь свого міста-засновника Метлаха, який знаходиться в Німеччині. Основну частину цих плиток складають вироби, отримані в результаті випалу вогнетривкої глини температурою близькою до 1200? С. Властивості, які притаманні цьому виду, - підвищена твердість і морозостійкість. В основному вона використовується в якості підлоги через свої характеристики. Переважає яскравий малюнок з геометричним нанесенням фігур.

Якщо ви задумали зробити ремонт у своєму будинку, рекомендуємо звернутися в інтернет-магазин «Львівпостачбуд», який займається продажем і постачанням цього виробу в усі куточки нашої країни. Для того, щоб оформити замовлення, можна зателефонувати за вказаним номером і уточнити всю цікаву для вас інформацію. Або ж, залиште свої контактні дані у формі заявки, і консультант магазину в найкоротші терміни зв'яжеться з вами.

Також кожен товар, наданий на сайті, має сертифікат якості, який відповідає всім державним нормам і стандартам, і гарантію від виробника, що надається разом з виробом при оформленні замовлення. Якщо ж ви не зможете забрати його на базі магазину самостійно, є можливість оформлення доставки нашими співробітниками.