450 років з моменту самоврядності міста Хмельницький

PDF Друк
П'ятниця, 30 вересня 2016, 20:54

Цього року відзначатиметься ювілейна річниця з моменту надання місту Магдебурзького права. Тодішній польський король Сигізмунд ІІ Август у 1566 році розповсюдив особливу систему самоврядування. Це означало надзвичайно багато, маса привілей поступила до самостійного міста. Що було б, якби тоді не прийняли таке рішення, можна лише припускати.

Ріст торгівлі та її розвиток, формування ремесел та місцевого самоврядування – ось результати надання Хмельницькому самоврядності. Не перебільшуючи, можна сказати, що, якби не така важлива подія в історії, нічого хорошого можна було б не чекати. Це стало хорошим стартом в «доросле життя». Місто почало будуватись самостійно та облаштовуватись під своїх жителів. Упорядкувалось міське життя, встановились рамки закону, які лише позитивно повпливали на життя міста.

Тепер же представником тодішнього самоврядування є міська рада. Вона виступає за культурний та правовий розвиток міста, та повністю несе за нього відповідальність.

Цю дату вирішили відзначити на державному рівні, тим самим організувавши різні заходи: виставки, зустрічі. Хотіли навіть зробити флешмоб, проте через день жалоби його перенесли. 

Коментарі 

 
0 #2 Brock 13.04.2017 00:48
A recent study discovered that 33% of individuals taking the injectable medicine misplaced more than 10% of their body weight and sixty three% lost at least 5%.


Feel free to visit my webpage - kankusta duo Bewertungen (www.kankusta.de: http://www.kankusta.de)
Цитувати
 
 
0 #1 Beatriz 09.12.2016 12:49
Moreover, the meals industries of our society encourage us to eat as much as we
will (instead of consuming just sufficient).

Feel free to visit my page: healthy life expectancy is calculated by (porownanie-suplementow.com: http://porownanie-suplementow.com/CGA800-Pure2)
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити