Хмельниччина готується до потепління

PDF Друк
П'ятниця, 29 січня 2016, 10:34

В Україні прогнозують потепління, а на Хмельницьку вже думають про наслідки.

о

Підвищення температури стрімко відбувається по всій території країни. А в деяких її областях залишилось чимало снігу та льоду. Тому експерти стверджують, що рівні річок значно підвищяться, таким сином спричинивши чималу загрозу тим помешканням, які знаходяться біля їх долин.

«Руйнування льодового покриву на водоймах призведе до стрімкого підвищення води у всіх річках та водоймищах. У зв’язку із відлигою сьогодні передбачається підняття рівня річок від 0,1 до 0,6 метра.  Але це норма, і ніякої загрози для жителів наразі ми не передбачаємо» - повідомляють в гідрометцентрі.

А як повідомляє Хмельницька міська рада місто готове до відлиги: попередньо було створено п’ять аварійних бригад, які спостерігають за даними, які надходять з гідрометеорологічних станцій: «28 людям було виділено 12 автомобілів і спеціальну техніку задля здійснення заходів щодо  утворення та зберігання аварійного запасу матеріальних ресурсів. При нагальній потребі ми готові допомагати та поповнювати запаси матеріалів, а також при необхідності, приєднаємо ще кілька бригад».

Нагадаємо, що потепління відбуватиметься до кінця неділі. Далі ж за прогнозами синоптиків холоднішатиме. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити