Славута прощається із молодим військовим

PDF Друк
Середа, 03 лютого 2016, 13:01

«Герої не вмирають» - саме під таким гаслом Хмельниччина прощалась із молодим бійцем, який загинув у зоні проведення антитерористичних дій.

свічка

Вчора, 2 лютого, на Хмельниччині поховали  24-річного Володимира Дрозда, який загинув від ворожої кулі поблизу Зайцевого на Донеччині 30 січня.

Військовий-контрактник в зоні проведення антитерористичних операції перебував ще з серпня 2015 року. Але ворожа куля принесла родині страшні страждання.

Громада, друзі, родина та товариші по службі, прощалися з хлопцем спочатку біля його рідного будинку, а потім траурною ходьбою дійшли до Монастиря Святої і Праведної Анни, де тіло молодого хлопця й відспівали. Згодом траурна ходьба продовжилась до міського Палацу культури, де відбувалась громадська панахида.

Навчався у місцевій школі лише до 9 класу, бо згодом вирішив продовжити його у Славутському професійному ліцеї, звідки й отримав диплом водія-електрика. У 2010 році пішов служити за контрактом. Пройшов військову підготовку у навчальному центрі сухопутних Збройних військ України «Десна». Після чого повернувся служити до Світоської військової частини, звідки його і перевели до однієї з бойових частин на Сході України. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити