Хмельниччина виділила додаткові кошти на безкоштовне харчування для школярів

PDF Друк
Четвер, 04 лютого 2016, 11:44

З місцевого бюджету було виділено кошти на безкоштовне харчування для дітей.

Згідно з бюджетом України на 2016 рік, школярі повинні платити за свій обід, який досі був безкоштовним. Але в міській раді Хмельницька вирішили, що діти повинні харчуватися безкоштовно. Тому депутати проголосували за те, аби ці кошти виділити з місцевого бюджету. Крім того, вони ще й вирішили збільшити цю суму, у порівнянні з минулим роком.

Тепер школярі Хмельниччини, ледь не єдині, хто харчується безкоштовно.

«Ми розуміючи, що це мінімальна можливість допомогти сьогодні сім’ям, вирішили, що Хмельницький буде тим містом, який попри постанову кабміну, всупереч тому, що роблять інші міста, буде харчувати дітей 1-4 класів. У порівнянні з іншими містами ми харчували й будемо харчувати» - говорить голова Хмельницької міської ради Олександр Симчишин.

Того річ, на кожного школяра виділяли 4 гривні на обід, сьогодні ж у Хмельницькому, на одну дитину виділили 8 гривень.

«Ми намагаємось покращити раціон, адже завдяки тому, що грошей виділили більше, ми можемо думати й про солодощі й про те, що можна закупити молочні продукти, а також м'ясо. Крім того, біля школярів-початківців також харчуються і діти пільгових категорій» - говорить директор ЗОШ №18 імені В. Чорновола Сергій Чабанов. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити