Діти показали, що знають історію міста

PDF Друк
Понеділок, 08 травня 2017, 12:04

5 травня у Палаці творчості дітей та юнацтва пройшов фінал інтелектуальної гри «Моя позиція».

Учасниками інтелектуального змагання на тему історії та сучасності місцевого самоврядування стали учні 5 класів спеціалізованих шкіл №8 та №12.

Всі школярі старанно готувались та здобували інформацію, щоб мати знання з історії Хмельницького. Викладачі працювали та готували своїх вихованців, а діти робили все, щоб запам’ятати більше та мати більше знань. Діти швидко та впевнено відповідали на питання, які стосувалися мікрорайонів міста, відомих хмельничан, історії міста, принципів місцевого самоврядування тощо. Також важливо було і вміти працювати в команді, що показали учасники конкурсу якнайкраще.

В загальному, конкурс пройшов дуже цікаво. Всі присутні отримали багато корисної інформації та побачили, що школярі дійсно знають історію міста та вміють організовувати свої знання.

Переможцями інтелектуальної гри «Моя позиція» серед п'ятикласників стала команда СЗОШ №12 «Козачата». 15 травня команда переможців матиме змогу поїхати в Київ на екскурсію, а також побувати у Верховній раді. Все це буде дуже цікаво та пізнавально. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити