Свято творчості та мистецтва

PDF Друк
П'ятниця, 12 травня 2017, 14:58

В Хмельницькому люблять мистецтво та готові за ним спостерігати та представляти. Тому «ART’колаж-2017» відбудеться до міжнародного Дня музеїв і Дня Європи. У Хмельницькому він триватиме з 18 до 20 травня. Тут можна буде побачити різні мистецькі витвори, насолодитись виставами та виступами талановитих людей. Таке об'єднання талантів дуже подобається людям, тому вирішили до Дня Європи влаштувати таке свято.

Музейний мистецький фестиваль «ART’колаж» відбудеться уже вп`яте. І цього року його присвятили культурі Венеції. Можна буде насолодитись мистецтвом цього міста, поринути в його історію та познайомитись заочно з відомими художниками та іншими творчими людьми старої епохи.

Упродовж трьох днів, 18-20 травня, на хмельничан чекатимуть лекції відомих мистецтвознавців і художників, майстер-класи для дітей та дорослих і ще багато сюрпризів. Також буде цікавий квест, в якому зможуть взяти участь всі охочі. Це приємно здивує жителів та гостей міста, адже тут можна буде відшукати Венецію прямо в Хмельницькому. Це допоможе побачити красу власного міста та дізнатись багато нового та цікавого про мистецтво, а це нікому не пошкодить. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити