Кінологічна школа в Хмельницькому

PDF Друк
П'ятниця, 23 червня 2017, 16:21

В Україні поліцейські працюють досить добре, намагаються використовувати різні технічні засоби, проте старий добрий спосіб – собака. Проте з нею ще потрібно вміти поводитись, вміти навчити її всьому. У Департаменті спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС у Хмельницькому успішно пройшли професійну підготовку керівники підрозділів адміністрування митних платежів із дев‘яти областей України.

Особливо потрібне це для митників, яким собаки досить часто допомагають шукати наркотики та інші предмети, які заборонені для вивозу та зберігання. Тому важливо вміти правильно спілкуватись з собаками та розуміти їх.

Сьогодні співробітники митниць ДФС працюють над тим, щоб створити сучасні та модернізовані митні органи, забезпечити економічну безпеку нашої держави. Це тим більш важливо в плані впровадження безвізу. Потрібно не допускати зовсім порушників, адже буде одразу зрозуміло, що це українська помилка. Тому в Хмельницькому проводять навчання, щоб митники могли працювати якісніше.

Майже рік на базі Департаменту працює Регіональний кінологічний навчальний центр Всесвітньої митної організації. Таких є лише 9 у світі. це дуже почесно для України, і Хмельницький пишається цим. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити