Молодий хмельницький режисер

PDF Друк
Понеділок, 24 липня 2017, 12:14

В Україні дуже багато талановитих людей, які творять щось нове, цим прославляють країну та своїх міста. Так зробив і один хмельничанин. Дебютний фільм «Довкола кіно» молодого режисера Олександр Шеремети показали у Хмельницькому в неділю, 23 липня. Хмельничанин каже, короткометражкою, яку відправив на фестиваль «Де кіно», не зовсім задоволений. На свій фільм Олександр витратив близько двох місяців і 15 тисяч гривень. Ці гроші пішли здебільшого на оренду професійної апаратури. Проте він зняв короткометражку, яка вийшла дійсно гарною, зі змістом.

Відбувалась зустріч з людьми, на якій режисер побачив не лише любителів кіно, але й тих, хто хоче щось знімати. Він поділився з такими людьми тим, що знає та пережив. Хлопець каже, що багато хто думає, що головне – це самі зйомки, хоча насправді 60 відсотків часу і зусиль витрачається на те, щоб їх організувати. Також варто продумати ідею, що теж займає немало часу.

Також в процесі зйомок було багато змін, до яких потрібно бути готовим. А ще хлопець застерігає всіх, що навіть бюджетне кіно вимагає вкладу коштів. Режисер порадив молодим режисерам не боятися, втілювати ідеї в життя і надсилати їх на різноманітні конкурси.

  

Додати коментар

Захисний код
Оновити