Вибір однокімнатної квартири

PDF Друк
Понеділок, 29 січня 2018, 20:09

Однокімнатні квартири зазвичай мають попит серед маленьких, молодих сімей, або якщо ви живете один. Зазвичай таке судження виникає саме тому, що такі квартири займають досить маленьку територію, і багато людей там просто не зможуть комфортно жити. Наразі дуже великий попит займають так звані «квартири-студії». Квартира-студія являє собою об'єднану квартиру. Тобто розмежування, наприклад між кухнею і кімнатою являє собою не стіна, і навіть не двері, а, для прикладу барна стійка.

При виборі житла, не важливо на скільки кімнат вам потрібна квартира, а розташування житлового масиву, в якому ви збираєтесь придбати житло, а саме: його розташування, ландшафт, вигляд з вікна, а найголовніше – сусіди. Звичайно, ніхто з нас не хотів би жити поряд зі сварливими, скандальними сусідами, оскільки це приносить величезний дискомфорт, особливо в сім'ях з маленькими дітьми. Будьте особливо уважні при виборі району, в якому ви збираєтесь придбати квартиру. Перед покупкою, ознайомтесь з характеристикою обраного житлового комплексу. Також, подумайте, як вам буде зручно добиратись до роботи чи навчального закладу. Якщо у вас немає власного автомобіля, розрахуйте, чи далеко знаходиться метро або автобусна зупинка.

Також розрахуйте свій бюджет. Однокімнатні квартири, звичайно дешевші за багатокімнатні, але все, в цілому, залежить від обраного житлового комплексу. Є навіть такі новобудови, в яких вартість однокімнатної квартири може бути дорожчою, аніж двокімнатна в неелітному районі.

Обирайте квартиру зі зручним для вас плануванням, в зручному районі та з неконфліктними сусідами. Продумайте питання ремонту завчасно. Якщо є можливість, оберіть місце, з якого вам буле зручно дістатись на роботу чи на навчання. Обирайте те, що буде приносити вам задоволення від проживання.