Житловий мікрорайон «Семицвіт»

PDF Друк
Вівторок, 30 січня 2018, 23:45

Житловий мікрорайон «Семицвіт» знаходиться у Львові, за адресою: вулиця Шевченка, 60. На сайті http://semycvit.com/ ви зможете детально ознайомитися з інформацією, щодо цього житлового комплексу. Сам мікрорайон являє собою декілька будинків, з власною інфраструктурою. Інфраструктура являє собою: дитячі та спортивні майданчики, стоянку, гостьові парковочні місця, декілька магазинів. «Семицвіт» - це тихий район, який знаходиться недалеко від центру міста Львів. Це означає, якщо ви працюєте чи навчаєтесь в місті, то дістатися до потрібного вам місця не складе проблеми.

На сайті вказано, що ціна за 1 квадратний метр житлової площі складає від 14 500 гривень. Це порівняно не дорого, як для міста Львова. Обираючи квартиру в цьому ЖК, ви зможете мати право вибору щодо планування вашої квартири, кількості кімнат і поверху. Також є певні акції при покупці квартир. Вони представленні на вищевказаному сайті.

Щодо інфраструктури, то все потрібне, в мікрорайоні є. Якщо у вас є маленькі діти, то вони з задоволенням проводитимуть час на дитячому майданчику. Є місця для занять спорту та прогулянок. Для любителів прогулятись і насолодитись гарним ландшафтом, встановленні газони, лавочки та клумби. Тому спокійний відпочинок жителям і відвідувачам «Семицвіта» забезпечений.

Заплановане будівництво дитячого садочка та торгового центру. Тому, родинам з маленькими дітьми не доведеться вести своїх дітей далеко. А в торговому центрі ви зможете знайти все необхідне, що ляже до душі.

Якщо ви живете у Львові та шукаєте собі квартиру, раджу розглянути житловий мікрорайон «Семицвіт», адже тут є все для комфортного життя в центрі Львова, а саме: приємні ціни на квартири, власна інфраструктура, чудовий ландшафт і хороша атмосфера. Обирайте якість.