Прокуратура повернула незаконно приватизовану землю Дністровського водосховища

PDF Друк
Вівторок, 24 листопада 2015, 10:24

Прокуратура Кам’янеччини через суд повернула державі незаконно приватизовані землі Дністровського водосховища вартістю понад 600 тис грн.

Землі прибережної захисної смуги уздовж Дністровського водосховища, що на території Кам’янець-Подільського району, відповідно до водного та земельного законодавства належать до тієї категорії землі, яку заборонено надавати у приватну власність.

Однак, як зазначив прокурор району Олександр Гончар, усупереч цим вимогам декілька років тому райдержадміністрацією та однією з місцевих селищних рад було прийнято низку рішень, на підставі яких 5 громадянам незаконно надано у приватну власність земельні ділянки площею 3 га для ведення особистого селянського господарства та садівництва, розташовані в межах прибережних захисних смуг Дністровського водосховища.  Загальна вартість цих земель складає 625 тис гривень.

З метою вилучення їх із протиправного володіння, прокуратура Кам’янець-Подільського району зайняла принципову позицію в судах. За результатами судового розгляду позовів прокуратури, визнано незаконними та скасовано вищезазначені рішення, визнано недійсними державні акти на право власності на спірні земельні ділянки, а відтак вони повернуті державі. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити