У Полонському районі судитимуть держчиновницю за шахрайство

PDF Друк
Вівторок, 24 листопада 2015, 17:20

Працівниця Держгеокадастру Полонщини обвинувачується в шахрайстві і підбурюванні пенсіонерки до надання хабара.

Прокурор Полонського району Іван Комар погодив і направив до суду обвинувальний акт у корупційному кримінальному провадженні щодо державного службовця відділу Держгеокадастру в районі.

Досудовим слідством, яке здійснювало Полонське відділення поліції,  встановлено, що службова особа місцевого Держгеокадастру шляхом обману одержала від літньої мешканки району 1000 гривень. Ці кошти вона начебто мала передати своїм обласним колегам за вирішення питання про безоплатне оформлення права власності пенсіонерки на 2 га земельної ділянки для ведення сільського господарства.

Одночасно попередила майбутню власницю землі, що у випадку відмови в передачі грошей її документи буде знищено. Насправді ж отримані кошти обвинувачена планувала використати на власні потреби.

Згідно з обвинувальним актом посадовій особі відділу Держгеокадастру в районі інкримінується вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.190 (шахрайство) та ч.2 ст.15, ч.4 ст.27 ч.1 ст.369 (закінчений замах на підбурення до надання неправомірної вигоди службовій особі за вчинення в інтересах того, хто надає таку вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади чи службового становища) КК України. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити