У Кам’янець-Подільському «гадалка» видурила 43 тисячі гривень

PDF Друк
Четвер, 26 листопада 2015, 12:03

Жертвами зловмисниці стали три мешканки міста, які віддали «цілительці» усі прикраси та гроші.

Шахрайка щоразу діяла за подібним сценарієм. Обирала жертву просто на вулиці та розпочинала розмову про будь-що. Коли бачила, що жінка йде на контакт, розповідала про свої надзвичайні екстрасенсорні здібності. Потім залякувала незнайомок тим, що на них накладено порчу, і обіцяла все відробити. Просто потрібно провести певний ритуал над грішми та прикрасами, які жінки мали з собою.

Потерпілі добровільно віддавали шахрайці золото та гроші, які 32-річна зловмисниця мала повернути власницям наступного дня. Однак, коли потерпілі приходили на місце зустрічі, ані грошей, ані шахрайки там не було.

Таким чином «цілителька» ошукала трьох кам’янчанок і виманила у них золоті прикраси та гроші на загальну суму 43 тисячі гривень.

Після того, як потерпілі звернулись до Кам’янець-Подільського відділу поліції, було проведено ряд оперативно-розшукових заходів і особу шахрайки вдалося встановити. Нею виявилась 32-річна мешканка Дунаєвецького району, яка раніше вже притягувалась до відповідальності за аналогічні злочини, правда, у Львівській області.

Наразі зловмисниці оголошено про підозру за ч. 2 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкцією цієї статті — позбавлення волі на строк до 3 років. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити