Замість світлого майбутнього Хмельницького — прогресивне

PDF Друк
Четвер, 14 січня 2016, 13:00

Так вирішили у місті Хмельницькому. Там повним ходом відбувається зміна назв вулиць, що має намір охопити не менше 50(!). В минулому залишаться Купрін та Рибалка, щоб звільнити місце новим іменам. Заняття це енерго і часомістке, а тому до роботи були залучені усі можливі активи - громадськість, яка цьогоріч отримає можливість діяти за допомогою інтернету.

Складність завдання у великій кількості варіантів, які рівнозначні по доречності та важливості. Бо, особистостей багато і наче й кожному хочеться віддати данину.

Меджибіж пропонує власне вирішення. Там вирішили прислухатись до туристичного аспекту, а тому спростили завдання мандрівникам і почали підбирати назви для вулиць згідно із історичним минулим. Це збільшує привабливість міста для туристів і водночас й полегшує вибір для вулиць.

Наразі вже було опрацьовано більше 150 варіантів назв, які мають замінити минулі. Однак, на даному етапі слова лише на рівні пропозицій, які мають бути затверджені саме жителями. З приводу питань організаційних й фінансових, влада стверджує що візьме всі витрати по встановленні нових табличок — на себе, що видається малоймовірним для хмельничан.

Жителям інших областей залишається лише спостерігати за змінами в Хмельницькому і не виключено, що брати приклад. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити