У Хмельницькому Маланка інтернаціональна

PDF Друк
Четвер, 14 січня 2016, 21:14

Маланка це свято в якому рідко проводиться поділ учасників за національною ознакою, що робить це одним із найбільш толерантних і щедрих на вращення дійств. Поряд з цим, хмельницька Маланка відзначилась святом культур “Подільська родина”, яке об’єднало українців, поляків, росіян та інших виразників національних меншин. Святкування, яке відбувалось тринадцятого січня, проводилось в невимушеній атмосфері обміну культурним спадком, зображенням свого і увагою до свого сусіда.

Анатолій Бєлєванцев, який займає посаду диреактору науково-методичного центру культури, вказує, що свято це є не лише спільним дозвіллям, а і даниною історичному минулому, а що ще важливіше, зразком співпраці цих національностей протягом року. Щодо історії Хмельницького то дійство, там переплетена значна різноманітність національностей. Обмін між ними відбувається тривалий період, як на платформі кухні, так і мистецькими творами.

Зенітом події став концерт, який відобразив усе різноманіття колективів, але водночас їхню здатність гармонійно поєднуватись на одній сцені. Кожен колектив представляв власну кухню, вироби умільців. Загалом же свято відчувалось напродчуд весело і невимушено. Це лише підтерджують слова Алли Собчук(“Руський центр”), яка бачить в цьому перемогу єднання людей в соціальному секторі і вважає це запорукою розвитку в майбутньому. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити