В Ярмолинцях побили учасника АТО

PDF Друк
П'ятниця, 22 січня 2016, 17:14

Після чергового засідання круглого столу ради громад на Хмельниччині побили вже і так травмованого бійця. За що дісталося, і хто бив?

ярмолинці

Громадський активіст, а також учасник АТО Юрій Крисюк 20 січня заявив про те, що після зібрання при виході на нього напали четверо хлопців, які нічого не пояснюючи нанесли йому фізичні ушкодження: «Я навіть нічого не зрозумів, як мене схопили й почали бити та трясти. В результаті лікарі констатували у мене струс головного мозку та збиття грудної клітки. А я і так повернувся з АТО з пораненням ноги».

Але очевидці розповіли про те, що Юрія вдарили лише один раз, і те він заслуговував, бо підняв руку на жінку.

Виявляється так звані бійці прийшли до пана Крисюка, аби почути пояснення щодо того, що той примусив єдиного заступника голови адміністрації написати заяву на звільнення.

«Завдяки тому, що ви змусили звільнитися єдиного заступника, я змушена просити грошей у людей, іти на порушення, аби діти мали чим і як доїхати до навчальних закладів. І після цього всього, ви ще говорите, що я корупціонер?» - сказала під час засідання начальник управління освіти Ярмолинецького району Валентина Хоптова.

Та Крисюк почувши подібне написав три заяви до поліції, в тому числі й на пані Валентину. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити