Інноваційні ID-паспорти тепер і у Хмельницкьому

PDF Друк
Вівторок, 02 лютого 2016, 11:38

Нещодавно в  державній міграційній службі Хмельницької області начальник управління, під час особистої зустрічі вручив перші інноваційні паспорти громадянина України, які виглядають на кшталт звичайної пластикової ID-картки.

У міграційній прес-службі повідомляють, що можливість отримати перші ID-паспорти, створені за новим зразком мають наразі лише особи які тільки досягли формального 16-ти річного віку і вперше звертаються за цією адміністративною послугою. У місті Хмельницкому першими володарями новітніх паспортів стали Артем та Аня.

Міграційна служба зазначає, що цей документ має неймовірну захищеність через те, що його майже неймовірно підробити. Він містить оцифровану фотокартку та електронний підпис Це в свою чергу має безсумнівно зменшить ризик різноманітного шахрайства, якого в наш час навколо дуже багато.

Наразі, вже у 10-ти територіальних підрозділах міграційних служб в області встановлено різноманітне необхідне обладнання та в подальшому майбутньому планується забезпечення подібним обладнанням усі інші територіальні центри служби. Найближчим часом ще близько 200 подолян мають отримати інноваційні паспорти нового зразка. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити