В Кам'янець-Подільському 25-річна дівчина хотіла покінчити з життям

PDF Друк
Четвер, 11 лютого 2016, 23:04

В місті Кам'янець-Подільському, що на Хмельниччині, рятувальники ГСЧС завадили молодій 25-річній дівчині скоїти самогубство.

Про те, що над 36-метровим обривом, на скелі   біля Новопланівського мосту, який знаходиться біля мальовничого центру старого міста, сидить дівчина, повідомив випадковий перехожий, який зателефонував до відповідних служб.

На місце події прибули рятувальники, медики та поліція. Останні підкралися до дівчини за декілька метрів, щоб переконати її не робити фатальної помилки і покинути життєво-небезпечний об’єкт. Але розмови не дали бажаного результату, красуня була непохитною в своїх планах, повідомивши чоловіків, що вже все для себе визначила.

Тоді рятувальники вирішили вдатися до хитрощів. Один поліцейський почав відволікати дівчину, а троє рятувальників – Олександр Латюк, Олександр Рудий та Андрій Лилак, озброїлися мотузками, підійшли до краю скали і оточили дівчину тристоронніми обіймами.  Після чого витягнули її подалі від місця спроби скоєння суїциду і передали медикам. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити