Хмельничанин переміг у Києві на "формульній" машині

PDF Друк
Субота, 02 листопада 2013, 16:56

Хмельницькі майстра картингу ударно виступили на одних з останніх змаганнях сезону. У Києві в боротьбі з гонщиками з кількох регіонів вихованці центру дитячої та юнацької технічної творчості «Хмельницький» завоювали 2 «золоті» і 2 «срібні» нагороди.Наші гонщики зібрали значну колекцію нагород на престижних змаганнях

Хмельницькі майстра картингу ударно виступили на одних з останніх змаганнях сезону. У Києві в боротьбі з гонщиками з кількох регіонів вихованці центру дитячої та юнацької технічної творчості «Хмельницький» завоювали 2 «золоті» і 2 «срібні» нагороди.

Особливо відзначився найстарший спортсмен у липецької команді 19-річний студент Іван Колоско. Він виграв всі гонки, в яких брав участь в класі «КЗ» - одному з найскладніших в картингу, де машини за своїми характеристиками схожі на боліди « Формили-1».

Кирило Зайко здобув перемогу у класі «Піонер». А Дмитро Востріков та Андрій Селезньов зайняли другі місця відповідно в класах «Ракета -120» і «КФ».

Наставник спортсменів Сергій Скирта підвів підсумок змагань:

- Ми вперше брали участь в гонках в Києві, тому траса була для нас незнайомою, - каже тренер, - На додачу, через моросячий дощ покриття було мокрим і слизьким, що створювало гонщикам додаткові проблеми. Можна сказати, що наші хлопці вчилися відчувати трасу на ходу, що видно і за результатами. Скажімо, Востріков у двох заїздах фінішував третім, а коли розібрався що до чого, у третьому заїзді залишив позаду всіх конкурентів. У результаті Діма зайняв друге місце, хоча якби змагання почати заново, то я впевнений, що він виграв би «золоту» медаль. У черговий раз доводиться говорити, що через відсутність у Хмельницьку свого картодрома на змаганнях в інших містах ми відчуваємо проблеми, зокрема, пов'язані з адаптацією. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити