Сквер імені Скрябіна у Славуті

PDF Друк
Субота, 13 лютого 2016, 17:53

Містяни створили петицію, щоб вшанувати відомого співака

Доки у Луцьку жителі міста скаржаться на «несхожий» на Скрябіна пам’ятник, у Славуті вирішили, що варто вшанувати пам'ять чесного і справжнього співака.

Ідея створення скверу імені Кузьми Скрябіна була перехоплена від Хмельницька, де така річ уже наявна. Тож славутчани вирішили зареєструвати власну петицію в місцевій базі задля розгляду її чиновниками.

Однак така ідея подобається явно не усім. Аргументувати це можна тим, що із 250 потрібних голосів наразі є лише 22 підписи. Нагадаю, що петиція стартувала ще 25 січня і нині має ще 11 днів, після чого підписувати не буде що. Чи зможуть славутчани зібрати потрібну кількість голосів – невідомо, але зі слів у петиції видно, що наміри їхні щирі.

Автор петиції Вадим Конончук пише, що варто, аби Славута стала одним містом із всеукраїнської акції «Кожному місту – Місце Щасливих Людей».

- Завдяки цьому ми зможемо вшанувати пам'ять Скрябіна. Не будьмо байдужими! – написав Вадим Конончук. - У нашому місті повинне бути «Місце Щасливих Людей».

Подейкують, що у центрі області вже шукають потрібне місце для скверу, якщо в разі чого у місті Славута його не створять. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити