Військовий з Хмельниччини помер на Сході України

PDF Друк
Субота, 13 лютого 2016, 18:19

Він так і не повернувся додому живим..

Війна вкоротила віку багатьом молодикам. Вони тільки починають жити, не встигаючи вдихнути присмаку щастя, як їх відправляють на війну. Вбивати й бачити страшні речі.

Одним із захисників власної землі став 27-річниий Олександр Кшевіцький. На території Луганщини біля села Трьохізбенка військовослужбовець отримав смертельне поранення. Пережити його бійцю так і не вдалось..

Вчора, 12 лютого, в селі Радісне, що на Хмельниччині його поховали. Востаннє попрощатися з героєм прийшли жителі села та представники влади. У Красилівському районі повідомляють, що Олександр від важкого поранення помер на Сході 7 лютого в госпіталі.

Церковну службу провели у Свято-Покровській церкві рідного села загиблого та поховали героя на сільському кладовищі з усіма військовими почестями.

У повідомленні райдержадміністрації йдеться про те, що Олександр був чесним, вірним і порядним бійцем, він був справжнім патріотом та героєм нашої країни. На великий жаль, смерть забрала його у віці, коли він тільки починав жити, коли лиш починав втілювати мрії у дійсність. Спи спокійно, герою! 

Додати коментар

Захисний код
Оновити