Хмельницька метушня у День закоханих

PDF Друк
Неділя, 14 лютого 2016, 12:15

А ви уже зробили подарунок своїй другій половинці?

Кожного року настає такий день, коли спустошуються усі квіткові магазини, крамниці з сердечками й червоними дрібничками. Червоний колір символізує кохання. Так, 14 лютого усе перетворюється на рожево-червоне, усе втілюється у формі серця, саме тоді запросто можна освідчитися, бути більш відкритим, аніж завжди чи просто гуляти містом, де у повітрі витає трошки любові.

Яким став день закоханих у Хмельницьку? Зранку на вулицях міста можна було побачити метушливих людей, які ще досі не встигли купити що-небудь для своєї половинки. Дехто цим вдало користується, до прикладу, продаючи на вулиці кульки у формі серця. Скуповують миттєво. Ще хтось може спішити додому із тортиком у руках. Повно чоловіків збігаються у квіткові магазини, а з них виходять уже впевненими, із букетом в руках.

Із самого ранку відчинені магазини. Тематичні знижки та прикрашені вітрини – така неділя. Хмельницький готує ще безліч заходів: фільми, вистави, виставки, вечірки. Не оминайте боком цей день, тільки ви можете зробити його незабутнім.

ВсеМісто бажає Вам тільки приємних моментів та неповторних емоцій! 

Додати коментар

Захисний код
Оновити