Книжки для дітей Хмельниччини отримали від поляків

PDF Друк
Середа, 17 лютого 2016, 14:02

Міста Нетішин та Славута отримали книги з-за кордону

Як так склалося, що українських дітей підручниками забезпечують іноземці? Справа у тому, що між фондом, який функціонує у Нетішині й фірмою Park Edukacja, що у Польщі уже довгий час триває співпраця. Основа її покладена у можливостях науки та освіти. Наразі реалізовано уже досить велику кількість проектів.

Одним із цікавих та корисних проектів стала безкоштовна передача навчальної продукції у загальноосвітні та дошкільні заклади міста. Благодійний фонд надав навчальні комплекти славутським і нетішинським першокласникам до загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 міста Нетішин.

Щодо книжок для дітей: Ванда Шатковська – вчителька польської мови, визначила, що у книгах акумульовані основні предмети для учнів. Комплекти книг можна використовувати не тільки для класів, де вивчається польська мова, а і у всіх перших класах.

Недаремно продукцію було направлено саме сюди. Відомо, що у Нетішинській школі в першому класі польська мова вивчається так же активно, як і англійська, тобто польська мова стає другою іноземною. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити