Романтичне зникнення у Хмельницькому

PDF Друк
Середа, 17 лютого 2016, 14:27

У День всіх закоханих,  підлітки зникли на добу

Що ж змусило підлітків «утекти від світу»? День закоханих – це свято, де зазвичай люди хочуть побути удвох, говорити про свої стосунки і хоч одного дня відділитись від світу, від друзів, колег і батьків. Але історія, що відбулася у Хмельницькому, вийшла за межі звичних уявлень дня картонних сердень і зізнань.

15-річні хлопчик і дівчинка навчаються у місцевому професійно-технічному училищі. Зважаючи на те, що діти не місцеві, обидва живуть в гуртожитку. 14 лютого, у неділю, склалася дивна ситуація. Двоє закоханих зникли, не ночували вдома і вимкнули телефони.

До поліції Хмельницького у понеділок звернулася мати хлопця. Вона повідомила, що її син не відвідав пари, не ночував у гуртожитку та, із невідомих причин, вимкнув телефон. Правоохоронці розпочали пошук неповнолітніх. Знайшли їх у понеділок ввечері біля гуртожитку. Закохані розповіли, що просто хотіли побути удвох, тому гуляли містом, а телефон у юнака був вимкнутий через те, що попередньо він посварився зі своєю мамою.

Із підлітками усе гаразд і допоки вони переживають усі емоції, завдані від такої пригоди, ЗМІ жартома називають їх «хмельницькими Ромео і Джульєттою». 

Додати коментар

Захисний код
Оновити