Хмельницька поліція за кадром. Робота call-центру

PDF Друк
Середа, 17 лютого 2016, 19:34

Щодня хмельницька поліція оперативно реагує на виклики громадян, але патрульні - це лише вершина айсбергу в роботі правоохоронних органів. Є служба, яка активно допомагає поліцейським зробити місто безпечним і захистити хмельничан від зловмисників. Сall-центр хмельницької поліції працює вже майже два місяці. Щодня приймає близько 359 дзвінків. Люди телефонують з різних причин, як важливих, так і дрібних буденних, плутаючи службу з довідкою.

В штабі працює 32 особи, по 8 людей на кожній зміні. Диспетчери бачать місцезнаходження кожної патрульної машини, і, тому, знають кому саме відправити чергове звернення на планшет. Завдання оператора прийняти дзвінок, записати координати події, а диспетчер, який має інформацію про розташування патрульного автомобіля, направляє на місце події.

Працівники call-центру розповідають, що в їхній роботі трапляються навіть постійні клієнти, люди які дзвонять щодня, іноді навіть по 20-30 разів, висловлюючи невдоволення незаконною торгівлею. А бувають випадки, коли людям потрібне просто спілкування. Телефонні дзвінки лунають в різний час доби. Рекордна кількість надходить у вихідні після 23 години, коли починається активність у нічних клубах. Також часто телефонують вранці. В обід та ввечері часто причиною дзвінків є обкрадання квартир. В цей складний для країни час часто надходять хибні виклики, пов’язані з підозрілими пакетами, які часто бувають звичайним сміттям.

Працівники call-центру намагаються розуміти людей, вислуховувати, оперативно реагувати і робити все можливе, щоб людині надійшла допомога. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити