Хто винен у стрілянині й кому були невигідні мітингувальники в Хмельницькому?

PDF Друк
Четвер, 18 лютого 2016, 16:07

Чи будуть покарані зловмисники, які використовували вогнепальну зброю проти мітингувальників?

Справу, яка відбулася два роки тому, не можуть дослідити до сьогодні. Убивць не знайдено і не покарано.

19 лютого 2014 року в Хмельницькому до будівлі СБУ вийшли мітингувальники. Люди були без зброї й їхнім побажанням стало тільки побачити керівника СБУ і почути від нього пояснення.  Під час даного мітингу загинуло двоє людей: Людмила Шеремет та Дмитро Пагор. Було відкрито 3 кримінальні провадження, котрі визначали перевищення службових повноважень, необережне поводження із вогнепальною зброєю й заподіяння важких тілесних ушкоджень.

Згадувати ті дні вкрай боляче, адже методи, якими користувалися правоохоронці були неприпустимими, а жертви від того – численні.

У той день в Хмельницькому стріляли із центрального входу в саму будівлю, бруківка летіла у вікна, а будинок палав. Поранення отримала пенсіонерка Людмила Шеремет, яка після трьох днів у лікарні померла. До кінця також стояв молодий хлопець – Дмитро Пагор, у якого потрапила куля, що і вкоротила життя хлопцю.

Жителі Хмельницького досі запитують: чому за два роки не знайдено винних? На це питання зараз ніхто не знаходить відповіді й залишається тільки чекати.. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити