У житловому будинку Хмельницького трапилась пожежа

PDF Друк
П'ятниця, 19 лютого 2016, 16:22

У центрі міста запалав житловий будинок

Сьогодні на вулиці Подільській трапилося загорання на технічному поверсі житлового будинку. Вогонь зіпсував стіни, кабелі ліфту й речі мешканців будинку. Поки половина людей була на роботі, невідомо що чи хто спричинив таке загорання.

Повідомлення про спалах вогню на вулиці Подільській, 78 надійшло від мешканців будинку біля 12:50. Служба рятувальників та правоохоронці приїхали на місце пожежі.  Жителі 9-го поверху дали рятувальникам ключ від зачиненого поверху, аби вони зупинили пожежу.

Жителька 9-го поверху розповідає, що навіть не підозрювала про наявність пожежі, бо була в навушниках і нічого не чула. Про біду в будинку її попередив чоловік, який дізнався про це і сусідка.

Ще одна жителька будинку каже, що ключі від даху є тільки у мешканців останнього поверху. Вона гадає, що потрапити на технічний поверх могли з інших під’їздів. Речі цієї жінки також постраждали, на час моменту пожежі її не було вдома.

Виявили, що пожежу було спричинено на технічному поверсі. Там наразі пошкоджені кабелі ліфта. Горіли речі жильців. Причини цієї пожежі наразі встановлюють. 

Коментарі 

 
0 #1 Scotty 20.02.2016 13:02
Another French blogger is the gorgeous and glowing Ga?lle-Vanessa Prudencio of the weblog The curvy and curly closet.


Feel free to surf to my web page; Hultquist Jewellery Collection (Muhammad: http://www.snipersgame.com/index.php?task=profile&id=1607452)
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити