Як у Хмельницькому людей від паводку рятували

PDF Друк
Субота, 20 лютого 2016, 12:40

Під час навчання рятувальники вдосконалили свої навики на практиці. Вчора, 19 лютого, в акваторії річки Південний Буг вони відпрацьовували вміння порятунку людей на під час весняних паводків та льодосходу.

Відомо, що у разі потепління, для жителів міста виникає загроза повязана з виникненням льодового затору на річці Південний Буг. Льдовий затор може призвести до руйнування гідротехнічної споруди на вулиці Камянецькій.

На цю вулицю відправили оперативну групу – учасників навчання, котрі використали теоретичні знання на практиці. Вони визначили групу людей, яка знаходилася в небезпеці на підтопленій території й не могла евакуювати самотужки. Рятувальники повинні були евакуювати людей у безпечне місце, для чого вони використали рятувальне спорядження.

Порятунок умовно постраждалих відбувався різними техніками. За допомогою круга, завдяки кінцю Олександрова, мотузкової переправи на човні.

Рятувальники визначили також стан несучих та огороджувальних конструкцій, тріщини, корозію та причини виникнення вищезазначеного.

До цього навчання було залучено 48 рятувальників та 7 одиниць рятувальної пожежної техніки. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити