Хмельницькі діти курять сигарети і розпивають алкоголь у громадських місцях

PDF Друк
Субота, 20 лютого 2016, 14:17

23 дитини за куріння та 19 за алкоголь – таке число правопорушників громадського порядку було спіймано «на гарячому». Найбільшою бідою є те, що ними є неповнолітні діти Хмельниччини.

Від початку 2016 року в Хмельницькому зареєстровано уже 42 такі випадки. Дуже часто вони несуть за собою адмінпротоколи на батьків, через їхнє неналежне виконання батьківських обов’язків. Відомо, що таких проколів від початку року налічується 39.

Уже четверо дорослих будуть відповідати перед судом за те, що їхні неповнолітні діти вживали алкоголь. Така ж ситуація чекає на шістьох підприємців, де було зафіксований продаж спиртних напоїв дітям, вік яких нижчий за 18.

Валерій Онісьєв розповідає, що регулярно у місті та області проводяться профілактичні заходи, на яких правоохоронні органи розповідають дітям про наслідки "шкідливих" забавок. Він наголошує, що заходи проводяться з метою застереження підлітків від необдуманих вчинків та вихованням у нашої молоді відповідальності й розуміння того, що алкоголь – не перевага у житті, а загроза для щасливого майбутнього. 

Коментарі 

 
0 #2 Giselle 08.09.2016 23:34
Hi, just wanted to mention, I loved this blog post. It was practical.
Keep on posting!

My site: site (Bettina: https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1rSWlvjp8COumUiXWBcmAYgvEAyU)
Цитувати
 
 
0 #1 Ella 21.02.2016 11:29
Around children, make the storm preparation/evacuation into an unforeseen trip or journey.


Also visit my web site hurricane preparedness plan restaurant: http://www.capitolnewsonline.com/2016/01/06/staggering-figures-for-gold-smuggled-out-of-guyana/
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити