Чоловіка ледь не вбили у Хмельницькому

PDF Друк
Неділя, 21 лютого 2016, 09:58

Сьогоднішні реалії жахають з кожним днем усе більше. Де лиш не глянь – скрізь крадії, хулігани і вбивці. Чи можна якось вберегти від таких страшних злочинів себе? Як не втратити пильність?

Найважче переживати наслідки нападів шахраїв, як от відбулося у цій ситуації. На днях у Хмельницькому сталася страшна подія. Чоловіка побили ледь не до смерті. Трапилося це на проспекті Миру.

Як заявляють у службі обласної поліції, 28-річного чоловіка жорстоко побили дерев’яною палицею. Через цей випадок, потерпілий зараз знаходиться у нейрохірургічному відділенні обласної лікарні. У чоловіка закрита черепно-мозкова травма, і медичні працівники кажуть, що стан потерпілого стабільно важкий.

Невідомою допоки є причина такого страшного побою. Помста це, чи побили від заздрощів, чи може комусь чоловік був невигідним у цьому світі зараз доводиться тільки припускати. Слідство розгляне можливі варіанти таких побоїв, але коли головний свідок, він же потерпілий, не приходить до тями – зробити це доволі важко.

Зараз можна лише сподіватися, що чоловік прийде в себе й виживе, а таких неадекватних побоїв на проспектах міста буде менше, чи не буде взагалі. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити