У Хмельницькому вшанували пам'ять героїв Небесної сотні

PDF Друк
Середа, 24 лютого 2016, 09:35

вшанували пам'ять героїв Небесної сотніГерої Небесної Сотні, Герої російсько-української війни... Вони дивилися з портретів пильним поглядом. Зі сцени говорили та співали про Майдан, про Україну. Концерт до Дня Героїв Небесної сотні у міському будинку культури залишив враження до болю філософського та по-домашньому неформального.

На перших рядах сиділи вдови та діти загиблих на війні. Трохи далі - молоді військові, на чиї плечі ліг тягар захисту України.

"Сьогодні роковини смерті під СБУ Людмили Шеремет, - розпочав свій виступ міський голова Олександр Симчишин. - Вона - як мати для всіх наших загиблих хлопців-хмельничан. Впевнений, в іншому світі вона опікується ними. На стінах цієї зали - 20 портретів хмельницьких героїв. Я хочу, щоб дивлячись їм у очі, ми не забували, за що вони віддали життя. Хочу, щоб так само, як сьогодні горять тут свічки, горіла наша пам'ять про них вічно".

Учасниками вечору пам’яті були Хмельницький академічний муніципальний камерний хор, зразковий дитячий хор «Подільські солов’ї» дитячої музичної школи №1 імені М. Мозгового, народний аматорський театр «Дзеркало», народний аматорський ансамбль танцю «Веселка» міського будинку культури, студент Хмельницького музичного училища імені В. Заремби Сергій Гуменний. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити