Хмельницький виділить кошти на відлов бродячих тварин

PDF Друк
Середа, 13 листопада 2013, 11:31

Як нагадує Vsemisto-km.info, практично два роки жителі Тольятті страждали від беззаконня бродячих тварин. Слава богу, нікого на смерть НЕ загризли, але без укусів не обійшлося.

Як нагадує Vsemisto-km.info, практично два роки жителі Тольятті страждали від беззаконня бродячих тварин. Слава богу, нікого на смерть НЕ загризли, але без укусів не обійшлося. На жаль, муніципалітет ніяких дій у цій сфері виробити не міг - прокуратура надіслала роз'яснення, згідно з яким говорилося, що це не повноваження органів місцевого самоврядування, і значить, муніципалітет не може витрачати на це кошти.

- Але зараз пройшли судові рішення в Арбітражному суді, в якому інші контрольні органи вимагали від нас приймати в цій частині заходи - а саме прийняти порядок поводження з бездомними тварин на території міста, - повідав голова громадської організації. - Ми ту аргументацію, яку нам надіслала прокуратура, в суді пред'явили. Але суд визнав її недостатньою, і сказав, що місто цим займатися повиненно. Відповідно, у нас з'явилося легітимне судове рішення, яке дозволить нам виділити асигнування. Будемо планувати в бюджеті 2014 витрати на цю справу. Рішення суду більш вагомий і важливий аргумент, ніж роз'яснення прокуратури, яка обіцяла притягнути до кримінальної та відповідальності, якщо будемо витрачати гроші на це. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити