Яке місце за якістю займають дороги Хмельницького в Україні?

PDF Друк
Четвер, 25 лютого 2016, 16:27

Яке місце за якістю займають дороги Хмельницького в Україні?Нещодавно була проведена оцінка українських доріг. Виявили і десятку міст, де дороги в найгіршому стані.

Активісти всеукраїнської організації «Слово і діло» зробили висновки щодо українських доріг. У якому ж стані найгірші, та яке місце серед них займають хмельницькі?

Перше місце стосовно найгірших доріг поділили між собою Івано-Франківська та Одеська області, де половина доріг перебуває у жахливому стані. Наступною стала Львівська область, де кількість «зношених» доріг сягає 46 %. Після неї – Чернівецька область. Далі Миколаївська і Харківська. Хмельниччина розділяє 40 % несправних наразі доріг разом з Сумською областю. Трохи кращі дороги у Тернопільській та  Закарпатській областях.

Також виявлено було, що найкращими дорогами можуть похвалитися Житомирська та Київська області. Їхня кількість пошкоджених доріг має 21 % та 13 %.

Висновок цього огляду такий: Хмельницькі дороги у складному становищі, але і не в найскладнішому. Працювати є над чим. Сподіваємося, що ці цифри будуть змінюватись разом із дорогами. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити