Псевдокрадіжка трапилася з жителем Хмельницького

PDF Друк
П'ятниця, 26 лютого 2016, 15:37

Чоловік звернувся до правоохоронців, де зазначав, що у нього вкрали гаманець з великою сумою грошей.

Вчора житель Хмельницького виявив , що у нього зникло майже 30 тисяч гривень. Гадалося, що гаманець з цінними документами і грошима викрали чергові шахраї – але, як виявилося, ситуація склалася геть інакше.

Вчора, 25 лютого, біля 17:00 до поліцейських звернувся за допомогою чоловік. Він розповів, що з його машини невідомі вкрали гаманець. Правоохоронці подалися шукати крадія, провели цілий обшук усіх можливих місць, де того дня гуляв потерпілий.

На проспекті Миру біля зупинки «Темп» стояла автівка потерпілого. Перша думка про те, що гроші викрали з автомобіля – виявилась марною. Завдяки камерам відеоспостереження правоохоронці виявили, що чогось підозрілого біля машини не відбувалося.

Наступною думкою щодо цього інциденту стала згадка про те, що чоловік відвідував меблевий магазин, може там крадіжка і трапилася, але ж і тут не вийшло. Камери нагляду не показали нічого підозрілого.

Коли ж нарешті виявилося, що крадіжки не було, а гаманець потерпілий просто ненароком випустив, коли сідав у авто. Пощастило, що ніхто не встиг підібрати гаманець і він повернувся до законного володаря.

Натомість інспекторам поліції було висловлено подяку за проявлену ініціативу у пошуку в, що у нього вкрали гаманець з великою сумою грошей.

  

Додати коментар

Захисний код
Оновити