Поліцейські на Хмельниччині побили невинного чоловіка

PDF Друк
Середа, 02 березня 2016, 11:01

На Хмельниччині стався новий прикрий інцидент за участі поліції. Жінка викликала поліцейських, аби ті заспокоїли її п’яного чоловіка. Однак правоохоронці переплутала адресу і відлупцювали сусіда. Окрім того поліцейські силоміць виволокли невинного чоловіка на вулицю, надягли на нього наручники та відправили до відділку поліції.

Помилка правоохоронців дорого обійшлася ні в чому невинному чоловіку. За його словами троє поліцейських завдали йому значних тілесних пошкоджень. Сусіди, які стали свідками події, теж запевняють, що поведінка осіб, які представилися поліцейськими була надто агресивною. Вони лаялися, повалили чоловіка на землю та били ногами.

Замість того аби принести вибачення за помилку, поліцейські відкрили проти чоловіка кримінальне впровадження – за спротив поліції.

Місцеві жителі обурені. За їхніми словами, зазначена історія демонструє, що поліція має у будь-який момент увірватися до домівки та чинити протиправні дії. 

Коментарі 

 
0 #2 Василь 02.03.2016 12:12
Теофіпольський начмент-поліцай захищає підлеглих за те що вони - ЗАЙШЛИ на приватну територію без дозволу,нанесли тілесні ушкодження ще за це будуть судити?!! Хай Деканідзе розкаже, які поліцаї "професіонали помічники людям". Якщо глав поліцай з підлеглими залишаться на роботі - гріш ціна цим реформам
Цитувати
 
 
0 #1 Сергей 02.03.2016 12:04
Вот таких полицейских нужно увольнять!!!, это нелюди,пришли в чужой двор
побили человека и они правы?Кто их туда приглашал? Жаль что их не
постреляли там., чем больше таких будут сажать,увольнят ь тем быстрее
поймут как вести себя. Вот она реформа по Аваковски, ублюдки менты стали
полицейскими. Давно пора принять законы о защите собственности и продаже оружия людям, у бандитов и ментов оно и так есть.
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити