Поліцейських Хмельниччини травмують: історія про п’яного священика

PDF Друк
Четвер, 03 березня 2016, 16:51

Відкрито кілька проваджень щодо травмувань поліцейських, коли вони були на робочому місці. Правоохоронці розповідають і дивуються. Говорять, що найчастіше шкоду здоров’ю завдають люди напідпитку.

Штовхаються, тягнуть робочу форму, погрожують і матюкаються – таке от сучасне суспільство чоловіків, які не хочуть відповідати за власні правопорушення.

Справжньою дивиною для поліцейських Хмельницького став нетверезий священик, котрий лайливо обзивав, викрикував непристойні речі й так само погрожував охоронцям порядку.

Така поведінка дивує, адже людина, яка має бути прикладом для суспільства – привселюдно порушує закон неприпустимим чином. Хоча не слід забувати, що на кожний вчинок – своя відповідальність і такий священик отримає догану.

 

Зазначу, що від 2016 року уже було зафіксовано два серйозні випадку травмувань поліцейських під час виконання їхніх службових обов’язків. Залишається лише вырити у те, що алкоголь – не єдине, що цікавить суспільство, а керування у нетверезому стані є важким правопорушенням. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити