У Хмельничанки забрали дітей

PDF Друк
П'ятниця, 04 березня 2016, 13:04

Жінка вела аморальний спосіб життя, за що дорого поплатилася.

Громадяни Хмельницького повідомили правоохоронців про жахливу сім’ю, яка веде аморальний спосіб життя, а також неналежно виконує батьківські обов’язки. 37-річна жінка жила разом 53-річним співмешканцем. У них було двоє дітей: дворічна дівчинка та однорічний хлопчик.

Відповідні служби побачили страшний безлад у будинку, розкидані скрізь речі, бруд, а також пляшки від алкогольних напоїв. Як видно, за дітьми ніхто не дивився, тому і мають зараз проблеми.

Зараз дітки знаходяться у місцевій лікарні, їх оглядають. Жінці ж загрожує адміністративна відповідальність. Також її можуть позбавити батьківських прав.

Страшно уявити, у яких умовах росли ті діти й яке поводження з ними було у матері.

 

Правоохоронці закликають звертатися до поліції, якщо ви є свідками аналогічних подій. До уваги приймають навіть анонімні виклики. Життя дітей – у наших руках і врятувати іноді можна навіть не рідних немовлят. Можна бути впевненим, що гірше, аніж у брудній квартирі з батьками-алкоголіками дітям не буде. Будемо сподіватися, що у них все складеться добре, а аморальна мати відповість за свої вчинки. 

Додати коментар

Захисний код
Оновити